Головна » 2016 » April » 24 » Мрії чи Марення? Лесині мрії або марення Українки
Мрії чи Марення? Лесині мрії або марення Українки

16 квітня до Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки з арт-речиталем «Мрії чи Марення? Лесині мрії або марення Українки» завітала творча група з Києва у складі Мирослави Которович (скрипка), Ігоря Саєнка (баян, акордіна), Дмитра Черченка (виконувач поезій Лесі Українки) і представили свій музично-поетичний перформанс у «Білому» Лесиному будинку.

Були виконані твори Лесі Українки «Давня весна», «Ти, дівчино, життям розбита, грай!», «Хотіла б я уплисти за водою…», адажіо Мавки і Лукаша з балету «Лісова пісня» Михайла Скорульськаго, Лісова пісня для скрипки і акордіни та ін.

Автори проекту заставили присутніх глибше і чуттєвіше відчути твори Лесі Українки, ще раз переконатися у великій силі поєднання поезії і музики.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 726 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2