Головна » 2018 » July » 20 » Митець і місто. Відкриваємо імена: Леся Каспрук (1943–2015)
23:00
Митець і місто. Відкриваємо імена: Леся Каспрук (1943–2015)
Митець і місто. Відкриваємо імена: Леся Каспрук (1943–2015)

Пропонуємо лучанам і гостям Волині долучитись до історії художнього життя Луцька другої половини ХХ і початку ХХІ століття крізь призму життя і творчості митця, відкрити нове ім’я професійного художника і педагога Лесі Павлівни Каспрук.

Леся Каспрук. Луцьк, 1970-ті роки

8 серпня 2018 року о 14 годині у Художньому музеї в Луцьку, відділі Волинського краєзнавчого музею, відкриється художньо-меморіальна виставка «Митець і місто. Відкриваємо імена: Леся Каспрук (1943–2015)». До 75-річчя від дня народження. Лучанка – талановита, розумна, інтелігентна, красива й стильна… Вона цікава, як своїм сучасникам, так і нинішнім лучанам. Виставка дозволить вперше побачити творчі напрацювання художниці впродовж півстоліття – творчість майстра як живописця, графіка, театрального художника та педагога. Буде представлено більше ста художніх творів. Родзинкою експозиції стануть картини-мініатюри з серії «Гармонія…», виконані технікою гелевих ручок, розробленою автором. Виставку доповнить фотоілюстративний ряд «Луцьк і лучани. 1960–1980-ті».

Завдяки своїй синтетичність експозиція розрахована на широку вікову аудиторію. Задіяні вибіркові виставкові блоки, об’єднані спільною ідеєю, дозволять зробити виставку цікавою й універсальною для сприйняття.

Проект готується за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», в рамках програми «Культура і духовність».

Автор ідеї та наукової концепції виставки:
к.і.н., заступник директора з наукової роботи
Волинського краєзнавчого музею
Євгенія Ковальчук

Категорія: Художній музей | Переглядів: 488 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]