Головна » 2020 » February » 4 » Міський проєкт «1429: з’їзд європейських монархів у Луцьку» розпочнеться лекціями у Музеї історії Луцького братства
12:37
Міський проєкт «1429: з’їзд європейських монархів у Луцьку» розпочнеться лекціями у Музеї історії Луцького братства
Міський проєкт «1429: з’їзд європейських монархів у Луцьку» розпочнеться лекціями у Музеї історії Луцького братства

Гучна політична подія XV ст., знана в літературі як «Луцький з’їзд монархів 1429 року», здавна перебуває у пріоритеті науковців Волинського краєзнавчого музею. Задля промоції цієї теми ще у 2004 р. було створено першу пересувну музейну виставку, видано книгу науково-популярного жанру та уведено розповідь як обов’язковий елемент до оглядової екскурсії. Тема з’їзду постійно перебуває у фокусі музейної лекційної роботи.

У 2019 р., з нагоди 590-ї річниці Луцького з’їзду, популяризація події вийшла на новий рівень. З ініціативи Управління туризму і промоції Луцької міської ради, у співпраці з музеями, вищими навчальними закладами, краєзнавцями й науковцями, КП «Центром туристичної інформації та послуг» в місті Луцьку проведено десятки різноманітних заходів.

Цьогоріч популяризація з’їзду 1429 р. продовжується. Розпочинається програма з лекторію в Музеї історії Луцького братства, відділі Волинського краєзнавчого музею. Завідувачка відділу Олена Бірюліна 9 і 16 лютого прочитає дві взаємопов’язані лекції: «Луцький з’їзд європейських володарів 1429 р. Задум і втілення», «Наслідки Луцького з’їзду, або чим завершились коронаційні змагання 1429 – 1430 рр.».

Завітайте, аби знати більше!

Вхідний квиток на лекцію: 40 грн з особи.

Адреса музею: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5.

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 534 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]