Головна » 2019 » December » 2 » «Ми відповідаємо за тих, кого приручили»
16:38
«Ми відповідаємо за тих, кого приручили»
«Ми відповідаємо за тих, кого приручили»

До Міжнародного дня домашніх тварин у Волинському краєзнавчому музеї 29 листопада була проведена екогодина «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

Відмічати це свято почали ще в 1931 році на Міжнародному конгресі в Флоренції. Відтоді щороку з його нагоди в багатьох країнах світу влаштовують виставки, екологічні години, мітинги в знак захисту тварин від жорстокого поводження.

Наталія Рудь – керівник комунального підприємства «Ласка»; Олександра Лісцишина – директор ТОВ «Чотири лапи. Україна», представник Міжнародного Благодійного Фонду; Оксана Богданюк – заступник директора комунального підприємства «Ласка»; Оксана Гаврилюк – старший науковий співробітник відділу природи Волинського краєзнавчого музею та учні 5 класу Луцької ЗОШ № 5 зібралися, щоб приєднатися до світової громади та ще раз нагадати людям про відповідальність «за тих, кого приручили». Родзинкою свята була мешканка «Ласки» собачка Ада.

Учасникам заходу розповіли про Міжнародний день домашніх тварин, про те, що таке відповідальність власника за тварину, як працює комунальне підприємство «Ласк», чому слід вакцинувати домашніх тварин, провели рольові бесіди з дітьми «про що говорять собаки». Учні ставили численні запитання, цікавились долею тварин, які опиняються без опіки людини на вулиці, намагались допомогти порадами, як полегшити їм життя.

Екогодина пройшла цікаво та захопливо. В кінці заходу кожному учаснику були роздані листівки-звернення до домашніх улюбленців.

Невелика фотовиставка чудових фотографій Леоніда Максимова із зображенням домашніх тварин була окрасою свята.

Всі учасники заходу однозначно прийшли до висновку: чим більше буде відповідальність людей щодо домашніх тварин, тим менше їх буде опинятися на вулиці. Тварини у нашій оселі – це питання любові до них, а не престижу та показовості.

Фото Леоніда Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 344 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]