Головна » 2017 » February » 17 » «Ми пам’ятаємо…»
18:02
«Ми пам’ятаємо…»
«Ми пам’ятаємо…»

17 лютого 2017 року, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбулася зустріч «Ми пам’ятаємо…».

На зустрічі були присутні учні Луцької ЗОШ № 19, студенти Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, гості та жителі міста Луцька. Присутні прослухали спогади про військовий шлях на території Афганістану членів Волинської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану полковника, військового льотчика Алімурзи Моргоєва та підполковника авіації прикордонних військ, командира авіаційної ескадрильї Миколи Пугача та переглянули відеоматеріали, підготовлені ветеранами.

Вчитель Луцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Тамара Василівна Фенюковська поділилась спогадами про свого учня, загиблого воїна-афганця Володимира Баденчука.

З нагоди зустрічі була створена книжкова та фотодокументальна виставки з фондових колекцій. Матеріали виставок присвячені історії держави Афганістан та військових дій на її території періоду з 1979 по 1989 роки, коли там перебував контингент радянських військ. Зокрема, серед експонатів фотодокументальної виставки – фотографії радянських військових на території Афганістану, документи, присвячені волинянам, які брали участь у військових діях, нагороди та грамоти учасника війни у Афганістані Юрія Анатолійовича Бартошука.

Книжкова виставка була представлена експонатами з музейних фондів та бібліотеки. Її матеріали присвячені творчості волинянина, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Василя Слапчука, який також був учасником бойових дій на території Афганістану.

Всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 593 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]