Головна » 2019 » March » 17 » Ми є, бо вони вистояли!
16:36
Ми є, бо вони вистояли!
Ми є, бо вони вистояли!

У рамках проекту «НАШІ ЗАХИСНИКИ» у Волинському краєзнавчому музеї 15 березня відбулась зустріч із волинянами – добровольцями батальйону «Айдар». Про бойовий літопис підрозділу присутнім розповідали самі бійці.

Заступник командира роти «Захід» Андрій Омельчук відстоював громадянські свободи ще на Майдані в Києві, після чого разом з побратимами знову став у ряди перших щоб битись із ворогом. Тоді найголовнішою зброєю батальйону була його мотивація і патріотична позиція. На запитання про свою найвищу нагороду, Андрій Омельчук сказав: «Моя найважливіша нагорода це мої бійці!».

Про те, як бути першими в наступі і про дорогу ціну перемог розповідали Юрій Бубенщиков, Леонід Курдельчук, Олександр Дмітрієв, Євген Гордійчук, Юрій Надашкевич.

На фотографіях і відео присутні бачили війну і жертовність волинян. Вражаючими були епізоди, де скошені кулями бійці падали на землю – така ціна миру за сотні кілометрів від війни.

Відомий волонтер, голова організації «Військові капелани Волині» – отець Михайло Бучак висловив своє захоплення жертовністю добровольців «Айдару» і попросив Господнього благословення для всіх ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ.

Задля збереження пам’яті, ветерани подарували музею експонати, що через десятиліття будуть розповідати про війну і українських вояків, які пройшли через пекло, де горів бетон і плавився метал.

Проект «НАШІ ЗАХИСНИКИ» буде продовжувати виконувати свою наукову і просвітницьку місію.

Не забуваймо: «Ми є, бо вони вистояли!»

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 417 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.4/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]