Головна » 2020 » April » 10 » Мережа Район.in.ua запустила сайт про історію Волині
14:16
Мережа Район.in.ua запустила сайт про історію Волині
Мережа Район.in.ua запустила сайт про історію Волині

Видання Район.Історія, яке стало 28 сайтом мережі, публікуватиме краєзнавчі матеріали.

Колектив мав у планах відкрити проєкт, присвячений історичній тематиці, у другій половині 2020 року. Однак, нові обставини змусили редакцію поквапитися, аби аудиторія мережі Район.in.ua мала вдосталь цікавого контенту у період затяжного карантину.

«Район.in.ua – це не просто сайти, які публікують новини. Наші видання давно перетворилися на спільноти. Ми прагнемо, аби такою ж спільнотою став проєкт Район.Історія, де дослідники минувшини зустрінуться з її шанувальниками», – пояснює головна редакторка мережі Наталія Пахайчук.

Перший етап запуску сайту – це публікація архівних матеріалів про історію Волині, які виходили на усіх сайтах Район.in.ua впродовж п’яти років її існування. Уже доступні публікації за 2015-2016 роки, а також найсвіжіші доробки журналістів та дописувачів мережі.

Повний архів буде доступний упродовж тижня. В майбутньому видання покликане стати майданчиком для дискусій, ресурсом, який підіймає непрості питання і пояснює складні явища.

«Ми запрошуємо до співпраці та діалогу з читачами і професійних істориків, і краєзнавців-аматорів, і журналістів, які спеціалізуються на історичних темах. При нагоді дякую нашим постійним авторам, які пропонували редакції свої напрацювання і саме завдяки їм сьогодні стартуємо із сотнями матеріалів. Це луцькі історикині Тетяна Яцечко-Блаженко та Леся Бондарук, рожищенські краєзнавці Микола Вавренчук та Сергій Янішевсьий, директорка Камінь-Каширського краєзнавчого музею Наталія Пась, директор Любомльського краєзнавчого музею Юрій Фініковський та інші фахівці й ентузіасти своєї справи», – розповіла Наталія Пахайчук.

Якщо ви бажаєте опублікувати матеріал або запропонувати тему для сайту Район.Історія, пишіть на електронну адресу [email protected].

Джерело: Район.in.ua

Переглядів: 258 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]