Головна » 2020 » July » 17 » Маневицький музей поповнився експонатами, пов’язаними з СОVІD-19
09:34
Маневицький музей поповнився експонатами, пов’язаними з СОVІD-19
Маневицький музей поповнився експонатами, пов’язаними з СОVІD-19

Враховуючи умови сучасного карантину і розуміючи, що це одна із трагічних сторінок історії людства, працівники Маневицького краєзнавчого музею почали формувати фонди пов’язані з пандемією коронавірусу в Україні. Першими експонатами стали зібрані експонати сучасної історії, засоби захисту пов’язані з пандемією COVID-19.

В групу так званих карантинних експонатів на даний момент ввійшли подаровані музею експонати, а саме різновиди масок, захисні рукавички, захисні шапочки, засоби для дизенфекції рук, халат медичний (хірургічний), бахили захисні, захисний костюм, аплікатор в пробірці для взяття біологічного матеріалу на визначення вірусу.

Різновид оголошень про закриття на карантин, баночки з антисептика, які були суто в нас та використовувались на підприємствах та організаціях, через певний період стануть історичними експонатами, адже те, що відбувається сьогодні це і є новітня історія.

Надалі колекцію музейних скарбів ми хочемо поповнити медичними костюмами, спеціальними захисними масками та окулярами, які виготовлялись для лікарів під час пандемії. Працівники музею просять маневичан і надалі долучатися до наповнення колекцій нашого музею. Єдина умова, всі речі повинні бути чистими та продезінфікованими.

Дякуємо за порозуміння і допомогу.

Петро ХОМИЧ,
директор Маневицького краєзнавчого музею

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 254 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]