21:41
Малятам про малят
|
|
Учасники заходу, школярі із села Новино-Добрятин Млинівського району Рівненської області, з ведучою (науковим співробітником відділу науково-освітньої та методичної роботи Ларисою Пальохою), Дівчиною-Літо (старшим науковим співробітником відділу природи Людмилою Ланшиною), та Лісовичком (заввідділом природи Тетяною Тищенко) пройшли екологічною стежкою по експозиційних залах музею. Діти ознайомилися із природоохоронними заходами, що проводяться в Україні впродовж календарного року, зокрема, підгодівлею птахів і звірів у зимовий період, зустрічі птахів навесні, проведенню місячників тиші у травні та червні, періодом нересту у риб та ін. Маленькі відвідувачі дізнались про багатства волинських лісів, ознайомились із правилами відпочинку на природі та безпечним поводженням з вогнем. Школярі отримали нагоду перегорнути сторінки Червоної книги України, зустрітися з її «мешканцями» в експозиції відділу природи, з’ясувати причини зменшення кількості багатьох представників волинської флори і фауни. У програмі екологічного свята – вікторини, розвиваючі екологічні ігри, декламування віршів на природоохоронну тематику, квест «Знайди пташечку». ДЕНЬ ЛЮДСЬКОЇ ДОБРОТИ П’яте червня – день чудовий: Мета музейного екологічного уроку – виховання бережливого ставлення до природи рідного краю, поваги до людей, чия професія – захист довкілля. Фото Л. Максимова |
|
|
Всього коментарів: 0 | |