Головна » 2016 » April » 2 » Луцькі школярі разом із воїнами АТО провели день у музеї-скансені в Рокинях (ФОТО, ВІДЕО)
18:55
Луцькі школярі разом із воїнами АТО провели день у музеї-скансені в Рокинях (ФОТО, ВІДЕО)
Луцькі школярі разом із воїнами АТО провели день у музеї-скансені в Рокинях (ФОТО, ВІДЕО)

   У сучасних умовах, коли Україна відстоює свободу і територіальну цілісність, важливим є патріотичне виховання дітей та молоді. Учасники Спілки воїнів АТО, завдяки фінансовій підтримці Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», організували для учнів луцької гімназії №4 та школи с.Прилуцьке військово-патріотичне свято. Захід відбувся у Музеї історії сільського господарства Волині, що у Рокинях. Про це повідомляють у прес-службі Фонду.

    «Ми вирішили для нашої дітвори, влаштувати свято , щоб вони спробували козацького куліша, подивились як на шаблях б’ються і як виглядає бойовий гопак. Діти повинні знати історію краю, в якому живуть. До того ж це можливість цікаво провести час на свіжому повітрі. Транспортні послуги з перевезення дітей до скансену нам надав Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом» – розповів Олег Твердохліб, голова спілки воїнів АТО.

   Під час екскурсії дітям показали цікаві й захоплюючі експозиційні матеріали представлені в семи залах музею, які розповідають про виникнення землеробства та зародження скотарства на Волині, еволюцію землеробських знарядь праці. Відтворили давнє обрядодійство – «Весна іде – мир несе!». Розповіли, як у давні часи закликали птахів та зустрічали весну.

   Вихованці школи козацького гарту ознайомили гостей з українським традиційним бойовим мистецтвом. По завершенню екскурсії діти залишилися задоволеними та сповненими вражень.

   На переконання організаторів, такі заходи вкрай важливі для всебічного розвитку школярів та прищеплення їм любові до традицій Волині та патріотизму до Батьківщини. Окрім того, це можливість поспілкуватися з бійцями, які побували в АТО і з перших вуст почути про події, які їм довелося пережити у зоні військових дій. Події останніх років спонукають до того, що сьогодні молодь, попри юний вік, виявляє високу патріотичну свідомість та міцну громадську позицію.

Категорія: Рокинівський музей історії c/г Волині-скансен | Переглядів: 860 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]