Головна » 2018 » October » 24 » Луцьк. Як жили євреї до 1941 року
12:42
Луцьк. Як жили євреї до 1941 року
Луцьк. Як жили євреї до 1941 року

В експозиції «Волинь у роки Другої світової війни» Волинського краєзнавчого музею виставлено стенд виставки «Луцьк. Як жили євреї до 1941 року».

Даний стенд є продовженням багаторічного проекту «Моя земля – земля моїх батьків», автором котрого є житель США Джойл Сьюзел, родина котрого походить з Маневич. Цього року на V Всеукраїнському музейному фестивалі в м. Дніпро ним спільно з директором Маневицького краєзнавчого музею Петром Хомичем презентовано в номінації «Музейні проекти та інновації» продовження проекту «Моя земля – земля моїх батьків», який на попередньому фестивалі отримав Гран-прі. За три роки проект розширився і охопив Велику Волинь, зокрема музеї Луцька, Ковеля, Володимира-Волинського, Рожищ, Ківерець, Любомля, Рівного, Острога, Сарн та ін.

На фестивалі Джойл Сьюзел презентував новий стенд банерної виставки «Історія євреїв Волині. Як жили євреї Волині до Холокосту», присвячений Луцьку. Робота над стендом тривала понад півроку із залученням значної кількості дослідників світу та України.

Відвідувачі Волинського краєзнавчого музею зможуть оглянути стенд в дні роботи музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 571 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]