16:18
Любомльчани віддали шану жертвам Голодоморів
|
|
Задля вшанування пам’яті невинно убієнних голодом 23 листопада Любомльська публічна бібліотека разом із Любомльським краєзнавчим музеєм провели годину пам'яті „Жнива скорботи”, приурочену до 85-тих роковин Голодомору. Скорботний захід відбувся у стінах читального залу бібліотеки. Його учасникам нагадали, що Голодомор — це жахлива сторінка історії нашого народу, на якій чорними літерами записані мільйони загиблих душ. Про це йдеться у повідомленні інформаційного сайту Прибужжя «КОРДОН». Ще й до сьогодні спогад про страшний голод в Україні — незагоєна рана, невичерпаний біль, непрощений злочин. Ведучі – бібліотекар Світлана Семерей і науковий працівник музею Юлія Хвас – розповіли про причини цього страшного явища, його наслідки для українського народу, зачитали спогади очевидців тих страшних часів, мешканців нашого району. Впродовж заходу звучали уривки з поеми „Голодомор” Ніни Виноградської, які зачитували старшокласники: учень 11 класу Любомльської школи № 3 Андрій Ковальський та десятикласниця учениця районної гімназії Олена Тимощук. Гідно вшанувати пам’ять жертв та постраждалих від голодомору – це наш моральний борг і громадянський обов’язок. Згадка про всіх невинно загиблих повинна згуртувати нас, живих, додати сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини. Про це у своїх виступах говорили представники районної і міської влади. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |