10:29
«Лісову пісню» опублікують німецькою мовою
|
|
Про це департамент культури Луцької міської ради, зокрема його директор Тетяна Гнатів, повідомила під час постійної комісії міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 25 квітня. Раніше із нагоди 105-річчя від написання драми-феєрії Лесею Українкою побачили світ два видання «Лісової пісні»: польсько-українське та англомовне. На підготовку до друку третьої книги німецькою мовою необхідні 80 тисяч гривень. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |