Головна » 2018 » September » 2 » Ковельський музей запрошує на виставку творчих робіт Ніни Фесенко
13:12
Ковельський музей запрошує на виставку творчих робіт Ніни Фесенко
Ковельський музей запрошує на виставку творчих робіт Ніни Фесенко

У виставкових залах Ковельського історичного музею діє виставка «Духовне небо благословенної Волині». Її автор – Ніна Фесенко. Жінка працює доглядачем у Торчинському народному історичному музеї імені Григорія Гуртового, а у вільний від роботи час захоплюється живописом.

Ніна Анатоліївна - онука знаного на Волині і в Україні шевченкознавця, колекціонера «Кобзарів» Миколи Куделі. Саме від нього перейняла любов до мистецтва, бажання лишити після себе слід — у пам'яті, в серцях інших людей. Пані Ніна захопилась малюванням. Сьогодні у неї понад півтисячі робіт. 63 - представлено у Ковелі.

Особливе місце в експозиції займають портрети відомих волинян. Художниця їх написала у 2017 році і подарувала музею, в якому працює. Тут можна зустріти зображення короля Данила Галицького, князя Костянтина Острозького, гетьмана Богдана Ружинського, поетеси Лесі Українки, акторки Наталії Ужвій та інших знаменитих постатей.

Ще одна захоплююча серія – це давні волинські православні храми. 16 церков, пам’яток національного значення, по одному з кожного району Волинської області.

Особливу увагу привертають копії всесвітньо відомих робіт Тараса Шевченка. Вони були створені художницею до 200-річчя від дня народження Кобзаря.

Приваблюють квіткові натюрморти, пейзажі. Не залишать нікого байдужими автопортрет майстрині, зображення її онуків та ангелів-охоронців кожного з них.

Під час відкриття Ніна Фесенко розповіла, що вона вперше у Ковелі, але їй надзвичайно припало до душі наше місто, люди, які тут мешкають. За її словами, її зустріли дуже гостинно, тут затишно і комфортно. Вона подякувала усім, хто завітав на вернісаж та сказала, що має ще багато планів і неодмінно якось ще приїде у Ковель, щоб показати й інші свої роботи.

Запрошуємо всіх оглянути експозицію талановитої волинянки. Виставка діятиме впродовж місяця ( вул. Незалежності, 89).

Джерело: Ковельська міська рада

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 768 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]