Головна » 2016 » February » 19 » Конкурс фотоісторій «Жінки-рятівниці»
11:23
Конкурс фотоісторій «Жінки-рятівниці»
Конкурс фотоісторій «Жінки-рятівниці»

   Громадська організація «Інститут волонтерства та громадської співпраці» спільно з Відділом у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради оголошують конкурс фотоісторій «Жінки-рятівниці».

   Якщо ти знаєш жінку чи дівчину, що рятує та змінює світ, - розкажи її історію! Це може бути історія про твою маму, бабусю, сусідку, подругу, жінку-воїна, волонтерку тощо, яка своїм прикладом дає зрозуміти, що в житті кожного є місце для подвигу та доброї справи!

   Що потрібно, щоб взяти участь в конкурсі:

1) фото героїні (портретне чи будь-яке інше, без оголених частин тіла, у форматі .jpeg та готове до друку),

2) коротка історія про її подвиг/добру справу (коли сталася подія, можливі посилання на новину; ПІБ героїні, дата та місце народження; у форматі MS Word, не більше 1200 символів з пробілами),

3) відомості про автора (ПІБ, контактний номер телефону, фактична адреса проживання, електронна адреса – окремим файлом у форматі MS Word). Не забувайте вказати ім’я героїні та ім’я автора/ки, яка/ий посилає історію та фото на конкурс!

   УВАГА! Автором фото та історії має бути та особа, що відправляє заявку!

Роботи приймаються на електронну адресу [email protected] з темою листа «На конкурс фотоісторій» до 20:00 03 березня 2016 року (четвер). Результати конкурсного відбору переможців будуть оголошені 07 березня 2016 року. Кожному учаснику прийде на вказану електронну адресу лист щодо долі його фотоісторії в конкурсі. Рішення щодо робіт-переможців буде визначати спеціально створена комісія, до складу якої увійдуть представники організаторів, журналісти та фотографи. 

   Фотоісторія, що займе 1 місце отримає грошовий приз у розмірі 1000 грн., 2 та 3 місця отримають цінні призи та подарунки. Найкращі 10 фоторобіт будуть представлені широкому загалу на тематичній виставці, а їх автори - відмічені особливими відзнаками.

   За додатковою інформацією можна звертатися за телефоном: 098 659 24 79; або писати на електронну адресу [email protected].

   За перебігом конкурсу можна слідкувати за посиланням: https://www.facebook.com/groups/volunteerLutsk/

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 668 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]