11:11
КОЛИ В ТУРІЙСЬКУ НАРЕШТІ БУДЕ МУЗЕЙ...
|
|
Питає у своєму листі до редакції газети «Волинь-нова» Петро МАРЧУК з Турійського району. На Волині функціонує чимало музеїв: державних і громадських. Це ж носії культури. Не дурень сказав, що той, хто не пам’ятає і не береже минулого, не матиме майбутнього. Чого тільки варті музеї в Торчині, Любомлі та інших населених пунктах. Їх очолюють справжні ентузіасти, патріоти Волині та України...
Проте якраз нині і потрібен музей. Маємо вже й сучасних героїв Майдану та з числа учасників АТО. Його можна створити у великому залі селищної ради, який пустує, відколи був збудований ще при Союзі. Щоправда, там декілька разів проводили платні танцювальні репетиції. Може з допомогою «Волині-нової» порушимо це питання, і влада все-таки візьметься за створення музею. |
|
|
Всього коментарів: 0 | |