Головна » 2019 » December » 25 » Художній музей запрошує на зимову пісню Сергія Беня
15:13
Художній музей запрошує на зимову пісню Сергія Беня
Художній музей запрошує на зимову пісню Сергія Беня

27 грудня о 17.00 год. у Художньому музеї відбудеться презентація виставки фотоетюдів Сергія Беня – відомого вокаліста, педагога і, водночас, людини із гострим баченням світу, тонким відчуттям його краси. Її назва «Зимова пісня. Impressio». Відбудеться в рамках проекту «Три музеї».

Ця виставка стане завершальним акордом діяльності Художнього музею у 2019 році. В її експозиції буде представлено об’ємну серію фотоетюдів Сергія Беня – відомого вокаліста, педагога і, водночас, людини з гострим баченням світу, тонким відчуттям його краси. Об’єктив фотоапарату для Сергія Беня став ще одним засобом самовираження. Зафіксовані ним миттєвості буття об’єднались у розлогу серію фотоетюдів, що дарують миті натхнення, стають предметами естетичного замилування.

Акція відбудеться в рамках проекту «Три музеї», що зініційований Віктором Корсаком – фундатором Музею Сучасного Українського мистецтва Корсаків, який передбачає плідну співпрацю музейників на ниві розвитку українського мистецтва.

Під час відкриття виставки буде нагода не тільки обмінятись враженнями від представлених творів, взяти участь у серйозних розмовах про специфічні особливості фотографії в контексті сучасної культури, а також стати слухачем ексклюзивного концерту від Сергія Беня та Наталі Пом’яновської.

За інформацією звертатись: 72 30 75
Зоя Навроцька, Олена Старикова (066 464 18 12), [email protected]

Вхід – вільний

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 313 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]