Головна » 2017 » April » 5 » Художній музей запрошує на виставку ікон на склі Галини Черниш
18:51
Художній музей запрошує на виставку ікон на склі Галини Черниш
Художній музей запрошує на виставку ікон на склі Галини Черниш

У Художньому музеї 6 квітня о 15:00 год. відбудеться відкриття виставки «Осяяні Великоднем. Іконопис на склі волинської художниці Галини Черниш»

Експозицію збудовано із православних ікон на склі, авторських та традиційних писанок, творів із композиціями декоративного розпису на дошках, що виконані художницею протягом останніх років. Споглядаючи виставку, відвідувач музею отримує прекрасну нагоду заглибитись у світ народного малярства й традицій українського іконопису, ознайомитися ще із однією гранню вітчизняної культури. Розміщені поряд із залами, у яких представлено блискучі взірці академічного живопису, ці твори розкривають невідомий для багатьох пласт мистецтва, заснований на цілком відмінних естетичних принципах, але не менш цікавий і значущий.

Галина Черниш використовує у власній практиці досвід професійного художника, опираючись, водночас, на творчий спадок безіменних творців із народу. Стилістичні та технічні прийоми, особливості технології давніх майстрів вона переносить у сьогодення. З любов’ю та благоговінням долучає до багатоголосого хору попередників імпульси власної душі, тональність свого вкрай делікатного й гармонійного співу.

Зоя Навроцька,
завідувач Художнього музею

Галина Черниш народилась 15 червня 1962 року в с. Тургенівка Джанкойського району (Крим). У 1982 р. закінчила Миргородський керамічниий технікум (спеціальність: художня кераміка). У 1982 – 1986 рр. працювала на Баранівському порцеляновому заводі. У 1982 – 1992 рр. навчалась у Львівському державному інституті (нині Львівська академія мистецтв, спеціальність «Художня кераміка»). Викладачі з фаху: Гладкий М.З., Панасюк В.Г., Янко Т.О.

Від 1995 року Галина Черниш проживає у Луцьку. З 2009 р. бере участь у художніх виставках в Україні та за кордоном. Працює викладачем Арт-студії «П’ятерня». Впродовж останніх років працює в царині народного малярства на склі.

Початок акції: 6 квітня (четвер) 2017 року о 15:00 годині.
Місце зустрічі: Художній музей м. Луцька – відділ ВКМ, вул. Кафедральна 1-А, (Луцький замок).

Оргкомітет

Категорія: Художній музей | Переглядів: 633 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]