12:27
Історична година «Радзивіллівське полювання»
|
|
«Благородне» полювання неможливо уявити на Волині без особливих традицій, зокрема у родині Радзивіллів. Ці заможні князі осідають у Олиці в XVI столітті. Одним з перших ординатів був Микола Радзивілл на прізвисько Сирітка, відомий як завзятий мандрівник і мисливець. На гравюрі XVІI ст. він виглядає самовпевненою людиною, яка побачила і світ, і людей. Саме він започаткував створення в Олицькому замку мисливського салону, який поповнювався впольованими трофеями, збірками зброї, надбаними поколіннями магнатської родини. На черепах убитих звірів честолюбні мисливці залишали написані чорнилами ініціали. Нині вони знаходяться у Волинському краєзнавчому музеї і будуть представлені на даному заході. Науковці музею розкажуть про мисливські традиції XVIІ-ХІХ століть на Волині, закони «благородного» полювання на прикладі родини Радзивіллів. Серія світлин 30-х років ХХ ст. дозволить оглянути полювання останнього ордината Олики князя Януша. Запрошуємо всіх охочих! Місце проведення: Волинський краєзнавчий музей, м. Луцьк, вул. Шопена, 20 Автори проекту: |
|
|
Всього коментарів: 0 | |