Головна » 2019 » June » 20 » Іконографію ангелів у волинському іконописі побачать у Львові
16:34
Іконографію ангелів у волинському іконописі побачать у Львові
Іконографію ангелів у волинському іконописі побачать у Львові

19 червня 2019 року у Львові в Палаці Лозинського відкрилася виставка «Ангели». Проект зреалізований зусиллями київської Я Галереї та Львівської галереї мистецтв ім. Бориса Возницького за підтримки Українського культурного фонду, Міністерства культури України, Львівської міської ради. Куратор проекту – Павло Гудімов. Проект зібрав понад 400 експонатів з музейних та приватних колекцій у 23 залах Палацу Лозинського та Музеї Пінзеля. До експозиції увійшли предмети археології, скульптури, живопису, артефакти масової культури.

Серед 30 музеїв України, що надали свої експонати, Волинський краєзнавчий музей і його відділ – Музей волинської ікони. Ікони «Христос – Виноградна лоза», «Старозавітна Трійця», «Причащання Святого Онуфрія» Томаша Михальського, «Коронування Богородиці», «Архангел Михаїл з діяннями архангелів», «Страшний суд» представили іконографію ангелів у волинському іконописі XVIII cт.

У відкритті виставки взяли участь Оксана Важатко, директорка Волинського краєзнавчого музею, і Тетяна Єлісєєва, завідувачка Музею волинської ікони.

Джерело: Музей волинської ікони

Відео lvivadm:

Відео ZAXID.NET:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 463 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]