Головна » 2020 » January » 27 » Голокост єврейського населення Волині. Пам’ятаймо… (ФОТО, ВІДЕО)
17:45
Голокост єврейського населення Волині. Пам’ятаймо… (ФОТО, ВІДЕО)
Голокост єврейського населення Волині. Пам’ятаймо… (ФОТО, ВІДЕО)

27 січня 2020 року, з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година «Пам’ять про Голокост єврейського населення Волині».

Луцьке гетто

У рамках проведення історичної години, було відкрито тематичну виставку «Хроніка Голокосту на Волині 1941–1942 рр.», на якій представлено документи, світлини, матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею, які стосуються теми Голокосту. На виставці експонуються копії документів з Державного архіву Волинської області про діяльність окупаційної німецької влади, накази, розпорядження, оголошення стосовно поведінки євреїв. Доповнює експозицію книжкова виставка з бібліотеки Волинського краєзнавчого музею.

У заході взяли участь: Сергій Швардовський – виконавчий директор Волинської релігійної громади прогресивного іудаїзму; Людмила Борисівна Чернєцова – режисер документаліст; Тамара Мойсеївна Глоба – ветеран Другої світової війни, потерпіла від Голокосту; Олена Дубень – ведуча заходу, науковий співробітник науково-експозиційного відділу новітньої історії Волині музею. На заході були присутні учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Небесної Сотні, Волинського коледжу Національного університету харчових технологій та ін.

Виставка працюватиме у дні роботи музею.

Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами (Є. Бауер, ізраїльський історик, дослідник Голокосту).

Фото Л. Максимова

Відео ТРК Аверс:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 374 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]