Головна » 2015 » September » 8 » Фотовиставка Софії Левчук у Нововолинському музеї (ФОТО, ВІДЕО)
17:32
Фотовиставка Софії Левчук у Нововолинському музеї (ФОТО, ВІДЕО)
Фотовиставка Софії Левчук у Нововолинському музеї (ФОТО, ВІДЕО)

   Фотовиставку юної нововолинянки Софії Левчук презентували нещодавно у міському історичному музеї. Світлини, зібрані протягом року, дівчина присвятила рідному місту та його мешканцям.

   Ветерани, маленькі нововолинці, природа й архітектура – понад 30 світлин, на яких спинилися й зафіксувалися найчуттєвіші миті, об’єднали у фотовиставку під назвою «Моє місто». Юна фотохудожниця Софія Левчук збирала роботи для експозиції близько року. Каже – про персональну виставку мріяла давно.

   Фотосправою дівчина займається уже три роки й зізнається – без цього заняття себе уже й не мислить. Закінчивши дві фотостудії, у Нововолинську та Луцьку, Софія мріє і про власну. Кожна робота для дівчини особлива.

   Софіїні фотографії живі, пронизані позитивом та світлом емоцій – такі перші відгуки відвідувачів експозиції. Сказали слово й місцеві знавці справи, представники мистецьких кіл.

   Та хто може знати про емоційний світ людини та його наповнення більше, ніж близькі. Ті, з ким проводиш багато часу за спільним заняттям і ділишся найпотаємнішим. Софія Левчук – активна учасниця молодіжного братства імені священномученика Арсенія Мацієвича. Саме там дівчина набирається того світла й позитиву, яким ділиться через свої фотороботи.

   «Моє місто» – лише друга виставка фоторобіт, представлена у міському історичному музеї. Директор закладу Ірина Костюк наголосила – сподіваються, це стане доброю традицією, адже такі експозиції не залишаються без уваги відвідувачів й стали нині популярними. Не зупинятиметься на досягнутому і юна фотохудожниця Софія Левчук, адже має ще багато планів і задумів, багато несказаного, що можна було б донести до людей через фотографію.

Джерело: Новини Нововолинська

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 951 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]