Головна » 2016 » August » 3 » Фотоконкурс до дня міста відбувся у Володимирі-Волинському
13:01
Фотоконкурс до дня міста відбувся у Володимирі-Волинському
Фотоконкурс до дня міста відбувся у Володимирі-Волинському

30-31 липня місто Володимир-Волинський святкувало 1028 річницю від часу першої літописної згадки про нього. З цієї нагоди міщани і гості стародавнього Володимира стали свідками багатьох цікавих заходів – концертів, мистецьких виставок, дитячих розваг, автослалому, сплавляння на каяках по річці Лузі.

Родзинкою святкової програми став фотоконкурс «Володимир крізь призму почуттів». Організатором імпрези був Володимир-Волинський історичний музей імені Омеляна Дверницького, а ідейним натхненником – науковий співробітник цієї установи Ганна Доскоч.

Участь в конкурсі взяло 15 місцевих жителів – як професійних фотографів, так і аматорів. Серед них свої творчі доробки подали Іван Дуда, Олександр і Зіна Ромащуки, Леонід Залуцький, Оксана Спольська, Ольга Аракчеєва, Юлія Шуріна та ін. закохані у рідне місто фотомитці.

Ініціатори конкурсу запропонували учасникам показати свою креативність і новизну. Фотографи презентували на авторських роботах пам'ятки архітектури – старовинні церкви і собори, міські вулички, сучасні і колишні будинки, краєвиди мальовничої володимирської природи, парки, сквери, непересічних людей, але все це повинно було об'єднуватися центральною темою – рідне місто Володимир-Волинський.

Талановиті володимирчани чудово впоралися з поставленим завданням. Вражає різноманіття конкурсних робіт – на них можна побачити величавий Успенський собор, вік якого налічує понад 800 років, невелику Миколаївську церкву і Собор Різдва Христового, збудовані у стилі пізнього бароко, міський кінотеатр у нічний час, підсвічуваний різнокольоровим вогнями, бабусю, яка катає на санчатах онука по засніженому місту, міський парк в ілюмінаціях ліхтарів, білосніжних лебедів на р. Лузі і вродливих волинянок в оточенні гарних місцевих краєвидів.

Тож журі, до складу якого входили власник фотосалону « Люкс» Валерій Зай, мистецтвознавець і науковий співробітник музею Олексій Петрунін і громадський активіст Андрій Садовський , було непросто обрати переможців, адже кожна робота – по-своєму неповторна і оригінальна.

У результаті тривалого обговорення переможці таки визначилися: перше місце у фотоконкурсі зайняла Оксана Спольська, друге – Ольга Аракчеєва, третє – Юлія Шуріна. Їх нагородження відбулося на театралізованому дійстві «Володимирський узвіз», де талановиті фотомитці отримали подарунки з рук начальника міського відділу культури і туризму Романа Віслобокова, а решта учасників – втішні призи.

Роботи усіх конкурсантів, виставлені у форматі фотосушки у сквері поблизу музею, мали можливість оглянути жителі і гості міста.

Ще впродовж місяця вони експонуватимуться у виставковій залі Володимир-Волинського історичного музею.

Організатори сподіваються, що добрий почин матиме продовження в майбутньому, виставка стане традиційною і в конкурсі братимуть участь нові люди, які через призму власних почуттів висвітлюватимуть на фото рідне місто Володимир-Волинський, адже історія його налічує понад тисячоліття, відтак – є що і показати.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 829 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]