Головна » 2021 » October » 1 » Фондова колекція Володимир-Волинського музею поповниться полотнами Сергія Литвинчука
11:29
Фондова колекція Володимир-Волинського музею поповниться полотнами Сергія Литвинчука
Фондова колекція Володимир-Волинського музею поповниться полотнами Сергія Литвинчука

Фонди Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького поповнять експонати, які мають особливе значення для громади.

Нещодавно відбулася експедиція у складі директора історичного музею Володимира Стемковського на наукової співробітниці цього закладу Ганни Доскоч у село Микуличі Зимнівської сільської територіальної громади. Під час поїздки відбулась зустріч зі священником церкви Собору Пресвятої Богородиці Олександром Тарасюком (о. Олександром) з благословіння митрополита Володимир-Волинського та Ковельського Володимира.

Отець Олександр передав на постійне зберігання у Володимир-Волинський історичний музей імені О. Дверницького 13 живописних полотен з релігійними сюжетами (1991-1992 рр.), які належать пензлю талановитого художника, скульптора, нашого земляка Сергія Литвинчука (19.05.1955 – 23.12.2009 рр.).

Після детального опису та музеєфікації нових надходжень планує найближчим часом представити їх для огляду на виставці.

Колектив історичного музею щиро дякує отцю Олександру, який вже багато років служить Богу та людям у с. Микуличі, за такий безкорисливий та щирий вчинок, а також митрополиту Володимир-Волинському та Ковельському Володимиру за навчання та настанови священникам щодо необхідності збереження пам’яток сакрального мистецтва та діалогу з музейними працівниками.

Окрему вдячність висловлюють людям, які сприяють у перемовинах стосовно поповнення музейної колекції цінними експонатами.

Джерело: Володимир-Волинський. Офіційний сайт міста

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 381 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]