Головна » 2018 » December » 22 » Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнилися колекцією зброї (ФОТО, ВІДЕО)
18:15
Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнилися колекцією зброї (ФОТО, ВІДЕО)
Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнилися колекцією зброї (ФОТО, ВІДЕО)

21 грудня Волинському краєзнавчому музею урочисто передали зразки історичної холодної зброї. Це стало можливим завдяки співпраці із Першим відділом Державної виконавчої служби Луцька Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Головним управлінням Національної.поліції України у Волинській області та Головним територіальним управлінням юстиції у Волинській області.

Про важливість збереження історичної та культурної спадщини як важливої державної справи, поповнення колекцій регіональних музеїв пам'ятками європейського і світового рівня, підняття престижу музеїв як важливих чинників розвитку туристичної інфраструктури краю та ролі в цьому органів юстиції, поліції та виконавчої служби говорили Антон Кустик, начальник Головного територіального управління юстиції у Волинській області, Наталія Пасічник, полковник поліції, заступник начальника Головного управління Національної поліції України у Волинській області, Ольга Покедюк, начальник 1-го відділу Державної виконавчої служби м. Луцька Головного територіального управління у Волинській області, Анатолій Силюк, в. о. директора Волинського краєзнавчого музею, Наталія Пушкар, головний хранитель музею та Богдан Зек, провідний науковий співробітник музею, кандидат історичних наук та інші.

Дирекція музею вручила подяки учасникам передачі (Валентині Дмитрук, Лілії Радчук, Валентину Романовському, Роману П'ясецькому, Геннадію Мартинюку, Наталії Пасічник, Людмилі Казмірук) за особистий внесок у збереження історичної та культурної спадщини українського народу.

Серед переданих речей багнети різних модифікацій періоду Першої і Другої світових воєн. Окремі зразки озброєння є колекційною рідкістю і перебували на озброєнні армій інших континентів.

Нові надходження до Волинського краєзнавчого музею для усіх, хто цікавиться мілітарною тематикою та історією зброї, будуть виставлені на виставці „Врятовано для України” після опрацювання та включення до державної частини Музейного фонду України.

Дирекція музею висловлює вдячність за збереження історичної та культурної спадщини співробітникам Першого відділу Державної виконавчої служби Луцька Головного територіального управління юстиції у Волинській області. Розраховуємо на подальшу співпрацю з вами на благо України!

Фото Л. Максимова

Відео 12 канал:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 401 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]