Головна » 2019 » March » 16 » «Донбас»: переПРОчитання образу (ФОТО, ВІДЕО)
16:48
«Донбас»: переПРОчитання образу (ФОТО, ВІДЕО)
«Донбас»: переПРОчитання образу (ФОТО, ВІДЕО)

15 березня 2019 року у Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку «Донбас»: переПРОчитання образу». Підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та Національним музеєм історії України, вона спростовує російські і радянські міфи про особливий статус Донбасу як окремого антиукраїнського регіону.

Виставка є спробою деконструювання негативного медійного образу краю, створеного російською пропагандою та актуалізованого в українському суспільстві в умовах війни Росії проти України.

Контент виставки містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об'єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Держархіву Донецької області, що публікуються вперше.

Модератором дійства виступив в. о. директора Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк. На відкритті виступили Світлана Мишковець, заступник голови Волинської обласної державної адміністрації, представник Інституту національної пам’яті у Волинській області, кандидат історичних наук Лариса Бондарук, голова ГО «Переселенці Криму та Донбасу» Аза Голощапова, начальник управління культури, з питань релігій та національностей ВОДА Ольга Чубара.

Виставку представила та провела першу екскурсію старший науковий співробітник відділу новітньої історії музею Оксана Важатко.

Виставка буде експонуватися у музеї до кінця березня, згодом – у музейних та освітніх закладах міста та області.

Тел. для довідок: 24 75 82.

Фото Л Максимова

Відео 12 канал:

Відео Sfera-TV Lutsk:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 409 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.4/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]