Головна » 2017 » April » 26 » До уваги учасників П’ятої Волинської науково-етнографічної конференції
13:04
До уваги учасників П’ятої Волинської науково-етнографічної конференції
До уваги учасників П’ятої Волинської науково-етнографічної конференції

Волинський краєзнавчий музей запрошує взяти участь у роботі П’ятої Волинської науково-етнографічної конференції «Етнографічне музейництво в Україні і на Волині», яка відбудеться 27-28 квітня 2017 року у приміщенні музею за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20.

Реєстрація учасників 27 квітня з 9 до 10 год.

Телефон для довідок 067 395 15 65, (0332) 72-03-64, 24-56-19

Оргкомітет

ПРЕС-РЕЛІЗ

27‒28 квітня 2017 року у Волинському краєзнавчому музеї буде проходити П’ята Волинська науково-етнографічна конференція «Етнографічне музейництво в Україні і на Волині».

Метою її проведення є введення до наукового обігу напрацювань в етнографічній науці й використання їх в музейній справі, обмін досвідом між музейними працівниками України, обговорення нових напрямків роботи в етнографічному музейництві тощо.

У роботі конференції візьмуть участь науковці з Мінська та Бреста (Білорусь), Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Умані, Рівного, Сарн, Луцька, Кременця. 43 автори подали матеріали, які увійшли до наукового збірника «Минуле і сучасне Волині й Полісся. Етнографічне музейництво в Україні і на Волині» (Випуск 61).

Під час роботи науково-етнографічної конференції відбудеться представлення виставки «Традиційні чоловічі сорочки Волині й Західного Полісся», на якій демонструються пам’ятки з етнографічних колекцій Волинського краєзнавчого музею, Музею етнографії Волині та Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Музею села Княгинінок Луцького району.

Організаторами конференції виступили управління культури Волинської облдержадміністрації, Волинський краєзнавчий музей.

П Р О Г Р А М А

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 587 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]