Головна » 2017 » July » 24 » До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро та відвідувачів Музею історії Луцького братства!
00:00
До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро та відвідувачів Музею історії Луцького братства!
До уваги туристичних організацій, екскурсійних бюро та відвідувачів Музею історії Луцького братства!

Шановні відвідувачі!

З 24 липня по 1 вересня поточного року Музей історії Луцького братства змінює графік роботи і формат обслуговування відвідувачів!

В зв’язку із зовнішнім ремонтом будівлі, в якому розташований Музей історії Луцького братства, а також вибірковим поточним ремонтом експозиційної площі, відвідування експозиції тимчасово призупиняється. Змінюється також графік роботи музею: працюємо з понеділка по п’ятницю із 10-00 до 18-00, вихідні дні – субота і неділя.

Обслуговування організованих відвідувачів переноситься на територію історичного братського подвір’я та, частково, луцької площі Ринок. Екскурсія включатиме ознайомлення з забудовою братського дитинця як частини Руської дільниці Старого Луцька, відвідування усипальниці Луцького братства в підземній крипті Хрестовоздвиженської церкви та меморіальних місць, пов’язаних з братчиками Данилом Братковським та Галшкою Гулевичівною.

Екскурсії можна замовити за телефонами: (0332)72-33-71, 068-109-42-50.

Братський дитинець, церква i монастир

Крипторiй Луцького братства

Довідково:
Ремонт частини фасаду пам’ятки архітектури і містобудування національного значення «Монастир василіан» здійснюється за рахунок бюджету міста.
Поточний ремонт експозиційних приміщень Музею історії Луцького братства буде здійснюватись за спонсорські гроші, які під цю мету акумулює громадська організація «Луцьке Хрестовоздвиженське братство (відроджене)» (голова Ради Братства Андрій Бондарчук).

Олена Бірюліна,
завідувач музею

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 604 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]