15:21
До 500-річчя надання Ковелю Магдебурзького права у міському музеї готують тематичні фотовиставки
|
|
З цією метою просять усіх мешканців міста, краян приносити до музею або надсилати раритетні світлини зі своїх особистих архівів. Це можуть бути фото видів міста, архітектурних пам’яток, сімейні, друковані матеріали. При потребі гарантують повернення. Найкращі екземпляри будуть представлені на виставках у 2018 році. За детальнішою інформацією звертатись у Ковельський історичний музей (вул. Олени Пчілки, 11), за тел. (03352) 5-91-00, або на e-mail: [email protected] |
|
|
Всього коментарів: 0 | |