Головна » 2021 » November » 23 » Для туристів відкриють загадкові підземелля стародавнього монастиря
13:49
Для туристів відкриють загадкові підземелля стародавнього монастиря
Для туристів відкриють загадкові підземелля стародавнього монастиря

17 листопада дирекція ДІКЗ «Стародавній Володимир» організувала екскурсію у будівлі колишнього Домініканського монастиря на честь 20-річчя від дня створення заповідника. До ознайомчої екскурсії у місці, яке, можливо, стане новою захопливою туристичною локацією, долучились і працівники Туристично-інформаційного центру. Про це повідомило Інформаційне агентство «Волинські Новини».

Домініканський монастир, що збудований у 1497 році на кошти польського короля Олександра Ягелонна, є одним із найстаріших на Волині, що зберігся до нашого часу майже в автентичному вигляді, хоча упродовж сотень років не використовується у релігійних цілях. Нині тут розміщений навчальний корпус Центру професійної освіти.

Викладачі навчального закладу, які охоче погодились на співпрацю, провели наукових співробітників заповідника та працівників ТІЦу усіма найцікавішими місцями монастиря: атмосферними келіями, коридорами та дзвіницею і продемонстрували найголовнішу родзинку – загадкове підземелля.

У підсумку усі учасники екскурсії зійшлись на думці, що такий об’єкт більш ніж вартий уваги, тому у наступному туристичному сезоні його обов’язково буде включено у новий екскурсійний маршрут.

Категорія: Державний історико-культурний заповідник „Стародавній Володимир” | Переглядів: 355 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]