Головна » 2017 » June » 22 » Діти з волонтеркою з Бангладешу відвідали Камінь-Каширський музей
12:14
Діти з волонтеркою з Бангладешу відвідали Камінь-Каширський музей
Діти з волонтеркою з Бангладешу відвідали Камінь-Каширський музей

Учням і вчителям Грудківської школи поталанило: протягом двох тижнів вони мали виняткову можливість спілкуватись із чудовою волонтеркою із Бангладешу Тахміною Джесмін.

Тахміна приїхала на Камінь-Каширщину з освітньою місією в межах проекту GoCamp, який представляє собою навчання в пришкільних таборах, де за допомогою спеціально розробленої програми іноземні волонтери навчають українських дітей володіти іноземними мовами та креативно мислити й спілкуватися. Тахміна – одна із тисячі волонтерів зі всього світу, яких називають культурними послами і які цьогоріч працюють в Україні.

Школярі, окрім отримання й закріплення навиків спілкування розмовною англійською мовою, дізнались багато цікавого про країну Бангладеш, звичаї та спосіб життя співвітчизників Тахміни. Звісно ж, таке спілкування має взаємну користь, бо волонтерці теж пощастило бути в оточенні таких щедрих і доброзичливих людей, якими є жителі села Грудки, вчителі й учні цієї школи. Коли ми поцікавились, що ж вразило її в Україні з позитивної сторони, то Тахміна виразила захоплення яскравим буйноцвіттям природи і, не вагаючись, почала перелічувала хороші людські якості нових друзів.

Вчителі-мовники Грудківської школи і Олена Козік, яка щиро представила житло для гості, всіма доступними способами намагались показати унікальність України загалом і свого краю зокрема. Тому й організовували екскурсії Волинню, презентуючи найцікавіші історичні й культурні місця. А днями вони побували в Камінь-Каширському районному краєзнавчому музеї й усі отримали хороші враження від побаченого й почутого.

Всі разом спілкувались про те, що не варто шукати унікального за далекими морями, бо воно – поруч і треба лишень навчитись його бачити. Зрештою, й Тахміна на питання про те, що вразило її в Україні з негативної сторони зауважила, що українці, маючи такі пречудові і прецікаві місця та феноменальні пам’ятки культурної та історичної спадщини, не навчились сповна шанувати таку унікальність.

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 656 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]