Головна » 2017 » November » 29 » Депутат подарував картини Музею історії Луцького братства (ФОТО, ВІДЕО)
18:05
Депутат подарував картини Музею історії Луцького братства (ФОТО, ВІДЕО)
Депутат подарував картини Музею історії Луцького братства (ФОТО, ВІДЕО)

Керівник фракції «Солідарність» у Луцькій міській раді Петро Нестерук долучився до акції «Подаруй музею твір», – повідомляє РайонЛуцьк. Сама акція відбувається з нагоди 400-річчя від заснування Луцького Хрестовоздвиженського братства.

Петро Нестерук з такої нагоди забезпечив музею потребу експозиції у портретуванні луцьких братчиків – Івана Виговського та Галшки Гулевичівни.

Портрет Івана Виговського

Портрет Галшки Гулевичівни

Під час бесіди зі школярами, які розглянули нові експонати, сам обранець громади пожартував, що йому приємно, що у музею виникла така проблема. «Насправді, хотілося долучитися до підтримки наших музеїв, які бережуть у собі пам’ятку про таких відомих людей, які були частиною нашого міста», – зазначив депутат.

Учасники заходу «Подаруй музею твір»

Як розповіла завідувач Музею історії Луцького братства Олена Бірюліна, ініціатором втілення у життя таких портретів стала художниця Ірина Дацюк. Саме вона разом із дочкою Іванною виконали ці дві картини.

Художниця Ірина Дацюк та голова братства Андрій Бондарчук

Під час заходу багато про історію музею розповів і його головний ентузіаст Андрій Бондарчук – депутат Верховної Ради першого скликання та голова Луцького Хрестовоздвиженського братства. Він наголосив, що у наш час дуже важко обходитися без меценатів та благодійників, тож відзначив участь у долі музею Петра Нестерука.

Насамкінець Андрій Бондарчук вручив луцькому депутату та художниці Ірині Дацюк ексклюзивні п’ятигривневі монети, виготовлені до 400-річчя Луцького братства. А Петро Нестерук поставив свої «автографи» на подарованих музею портретах.

Фото РайонЛуцьк та Л. Максимова

Відео – сюжет Сфера-ТВ.Луцьк:

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 677 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.8/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]