Головна » 2018 » April » 15 » День неспішного мистецтва у Луцьку!
20:24
День неспішного мистецтва у Луцьку!
День неспішного мистецтва у Луцьку!

Художній музей м. Луцька приєднався до міжнародної акції «День неспішного мистецтва», яка вперше проводилася в Україні з 12.00 до 13.00 години 14 квітня, як у музеях в усьому світі.

Одну годину відвідувачі повільно споглядали п’ять творів із постійної експозиції музею (Хусепе де Рібера «Святий Ієроним», Франц Вінтерхальтер «Портрет Елізи Красінської», Юзеф Брандт «Битва», невідомий художник «Портрет князя Василя-Костянтина Острозького», Іван Айвазовський «Шторм на морі»), які знаходяться у різних залах. Презентація обраних робіт відбувалась у формі діалогу. Олена Старикова, науковий співробітник, розповіла цікаві історії, пов’язані із біографією художників, сюжетами творів, а також, зображуваними образами. Різнопланові запитання спонукали відвідувачів замислитися і більш уважно роздивитись твори мистецтва. Після акції відбулось спільне обговорення події.

Працівники Художнього музею дякують усім присутнім на їх акції за активність! Найприємніше було бачити зацікавленість і іскринку захоплення в очах людей.

Художній музей один із 35 музеїв України, що виявили бажання взяти участь у акції «День неспішного мистецтва», а отже, має тепер цікавий досвід і власні спостереження щодо популяризації мистецтва.

Дякують куратору Sofia Riabchuk за усестороннє висвітлення концепції та умов проведення акції!

Дякують фотографам Леоніду Максимову та Віктору Чухраю за чудовий репортаж!

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 489 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]