Головна » 2017 » June » 30 » День музею відбувся у дитячому таборі
13:56
День музею відбувся у дитячому таборі
День музею відбувся у дитячому таборі

З метою популяризації історико-культурної спадщини українського народу Волинським краєзнавчим музеєм проводяться науково-освітні заходи у дитячих таборах літнього відпочинку. 27 червня працівниками обласного музею було організовано „День музею” у дитячо-оздоровчому таборі «Світанок» в с. Дачне Ківерцівського району. Діти мали змогу прослухати цікаві лекції (з показом музейних експонатів) про природу, історію та етнографію Волині.

Так, науковий працівник відділу природи Людмила Ланшина підготувала для дітей молодшого та середнього шкільного віку лекцію «Тваринний світ Волині». Діти почули цікаву розповідь про життя тварин лісів, водойм, орних земель та суходільних луків, про періоди їх розмноження та періоди тиші. До уваги вихованців дитячого табору «Світанок» була представлена виставка опудал звірів та птахів.

Молодший науковий працівник відділу давньої історії Тарас Верба прочитав лекцію «З історії Волині» та показав дітям цікаві археологічні знахідки, віднайдені музейниками на теренах нашого краю.

Під час лекції «Українська народна іграшка» молодший науковий співробітник відділу етнографії Леся Криштапюк розповідала дітям про традиційну іграшку виготовлену з дерева, соломи, рогози, лози, листя кукурудзи, глини, тканини. Деякими з них, виготовленими сучасними волинськими майстрами, діти мали можливість погратися (свистіли на глиняних свищиках, їздили на дерев’яному конику тощо). На закріплення матеріалу вони складали пазли та слова за допомогою кубиків.

Старший науковий співробітник відділу новітньої історія Марія Філонюк прочитала лекцію «Образ жінки у творчості Тараса Шевченка», у якій розповіла про роль жінки в  житті та творчості поета, про особисте життя Тараса Григоровича Шевченка. Діти ознайомились з деякими виданнями «Кобзаря», переглянули альбом жіночих портретів, автором яких є поет-художник.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 691 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]