Головна » 2016 » June » 20 » Декомунізація і музеї: проблеми та шляхи їх вирішення
Декомунізація і музеї: проблеми та шляхи їх вирішення

14 червня 2016 року під час семінару-практикуму директорів комунальних і громадських музеїв області на тему «Роль музеїв області в охороні культурної спадщини Волині» відбувся круглий стіл «Декомунізація і музеї: проблеми та шляхи їх вирішення».

Учасники семінару обговорили болючі питання перебудови експозицій і деяких музеїв в цілому, зокрема музеїв партизанської слави, обмінялись думками, говорили про своє бачення в перебудові експозицій, створених ще у 70-х – 80-х роках.

З роз’ясненнями і новим баченням експозицій цих музеїв виступили представники Українського інституту національної пам’яті Леся Бондарук, кандидат історичних наук та Анастасія Гайдукевич, начальник відділу музейної справи Українського інституту національної пам’яті.

Українським інститутом національної пам’яті було безкоштовно передано 15 ілюстрованих комплектів «Воїни. Історія українського війська», які стануть в пригоді музейникам під час побудови експозицій та проведення масових заходів.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 818 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3