Головна » 2019 » April » 20 » „Чорнобиль не має минулого часу”
15:08
„Чорнобиль не має минулого часу”
„Чорнобиль не має минулого часу”

У Ковельському історичному музеї розгорнуто тематичну експозицію „Чорнобиль не має минулого часу”, приурочену 33-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

26 квітня 1986 року сталася трагедія планетарного масштабу, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням IV енергоблоку Чорнобильської АЕС.

У ліквідації наслідків техногенної катастрофи брали участь і ковельчани – представники різних професій ( пожежники, водії, військовослужбовці, медичні працівники, інженерно-технічні працівники, правоохоронці та ін.). Матеріали про них представлені у тематичній експозиції

Відвідувачі мають змогу ознайомитись з документами, фотографіями, нагородами та засобами особистого захисту учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Експозиція „Чорнобиль не має минулого часу” залишається, на жаль, актуальною, оскільки, актуальними лишаються проблеми, породжені Чорнобилем. Її мета – донести до відвідувача музею страшну правду про глобальну екологічну катастрофу XX століття, про вже існуючі і ще можливі наслідки Чорнобильської трагедії, щоб підштовхнути до відповідних висновків.

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 669 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]