Головна » 2016 » November » 11 » Автограф на пам’ять від Волинського краєзнавчого музею
19:11
Автограф на пам’ять від Волинського краєзнавчого музею
Автограф на пам’ять від Волинського краєзнавчого музею

8 листопад у Волинському краєзнавчому музеї відбувся науково-освітній захід «Автограф на пам’ять», присвячений Дню української писемності та мови. Його метою було висвітлити тему ролі особистих підписів, автографів в історії.

Фото татарського документу XVII століття до князя Любомирського

Присутні мали можливість ознайомитися із зразками стародруків, цікавими підписами, печатками, про які розповіла історик Оксана Штанько.

Науковий співробітник відділу давньої історії Тарас Верба представив ряд експонатів з турецькими печатками, монети та обладунок з клеймами.

Завідувач відділу новітньої історії Валентина Машлай представила зразки підписів відомих історичних постатей, почерки Тараса Шевченка, рукописи творів Лесі Українки. Також для огляду було представлено оригінальні автографи з фондів Волинського краєзнавчого музею, а саме: військових діячів С. Будьонного, К. Ворошилова, повстанського художника Ніла Хасевича, художника Ф. Коновалюка та інших відомих людей.

Підпис (автограф) кожної людини є унікальним, але є підписи, що вирішували хід нашої історії та долю людства, тому дана тема виявилися цікавою для обговорення і подальшого дослідження.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 688 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]