Головна » 2019 » September » 30 » Академічний практикум у Музеї історії Луцького братства
20:39
Академічний практикум у Музеї історії Луцького братства
Академічний практикум у Музеї історії Луцького братства

25 вересня 2019 року в Музеї історії Луцького братства було проведене практичне заняття секції історії України та історичного краєзнавства Волинської обласної Малої академії наук. У ролі лекторки виступила завідувачка музею Олена Бірюліна – дослідниця історії Волині і Луцька.

Члени Малої академії наук не тільки прослухали екскурсію, але й ознайомились із дослідницькою роботою історика. Олена Андріївна представила майбутнім науковцям документи ранньомодерної доби, розповіла про методику їхнього вивчення. Майбутні історики повчились самостійно читати скоропис. Особливу увагу слухачів привернув документ із підписом луцького канцеляриста Івана Виговського, майбутнього українського гетьмана, молоді роки якого пройшли в Луцьку.

Під час семінару учні уважно розглянули схему-реконструкцію історичних об’єктів Луцька, дізналися про минуле міста, яке не описано у підручниках.

Також познайомились з найцікавішими світлинами музейної виставки «Луцьк у фотознімках першої половини XX століття».

На завершення екскурсії відвідали крипту братської Хрестовоздвиженськї церкви.

Слухачі секції історії України та історичного краєзнавства Волинської обласної Малої академії будуть продовжувати вивчати минуле рідного краю і знайомитимуться із професією і покликанням історика. Тому, наприкінці наукового майстер-класу, учні подякували музейниці Олені Бірюліній за те, що допомогла наблизитись до заповітної мети.

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 351 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]