21:17
А в обласному музеї – «павуків» робили… різдвяних
|
|
27 грудня 2018 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з виготовлення різдвяного «павука». Його учасниками стали учні 5-А класу Луцького НВК ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей. Вони ознайомилися з виставкою «Різдвяно-новорічні свята на Волині» і дізналися про основні атрибути зимових свят. На практичному занятті школярі створювали різдвяного «павука». Спочатку виготовлялися деталі, які по завершенні утворили єдину конструкцію, що прикрашатиме їх клас. Пропонуємо переглянути фото звіт з музейної події. Леся Криштапюк, Фото Л. Максимова |
|
|
Всього коментарів: 0 | |