Головна » 2018 » November » 24 » 27 листопада в Музеї історії Луцького братства відбудеться круглий стіл на тему «Увічнення пам’яті св. мчн. Данила Братковського в Луцьку»
11:18
27 листопада в Музеї історії Луцького братства відбудеться круглий стіл на тему «Увічнення пам’яті св. мчн. Данила Братковського в Луцьку»
27 листопада в Музеї історії Луцького братства відбудеться круглий стіл на тему «Увічнення пам’яті св. мчн. Данила Братковського в Луцьку»

В межах заходу діятиме виставка про наукову, просвітницьку та промоційну роботу Волинського краєзнавчого музею і його відділів по вшануванню імені св. мчн. Данила Братковського.

Враховуючи фактори тісного зв’язку волинського ранньомодерного поета Данила Братковського з Луцьком: активне відстоювання ним українських національних інтересів через державні і громадські установи міста, його трагічну мученицьку смерть 26 листопада 1702 р. на луцькій історичній площі Ринок, громадськість міста зобов’язана посилити увагу до питань пошанування поета як знакової фігури в історії визвольного процесу українського народу.

Ікона святого мученика Данила Братковського.
Автор – Дмитро Зінько. 2013 р.

Учасники круглого столу обговорять проблематику пропозицій за рішенням Луцької міської ради №51/21 від 25.12.2013 р. «Про пошанування пам’яті святого мученика Данила Братковського». Окрема увага буде приділена встановленню в Луцьку пам’ятника Д. Братковському, зокрема долі проекту–переможцю конкурсу 2014 р., а також місцю захоронення поета – крипті братської Хрестовоздвиженської церкви.

До участі в круглому столі запрошуються національно свідомі лучани, представники міських самоврядних структур, представники Церкви, історики, краєзнавці, митці. За результатами круглого столу буде вироблено резолюцію і сценарій подальших дій.

Час події: 27 листопада 2018 р., 15.30 – 16.30
Місце події: Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5
Тел. для довідок: 72-33-71

Категорія: Музей історії Луцького братства | Переглядів: 512 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]