Головна » Дошка оголошень » Музейникам
VIII молодіжний конкурс "Новітній інтелект України": Що може перетворити вітчизняні музеї у центри активності місцевої громади?
08.10.2013
Шановні колеги!

   Дирекція Волинського краєзнавчого музею запрошує вас долучитися до VIII молодіжного конкурсу "Новітній інтелект України" по темі "Що може перетворити вітчизняні музеї у центри активності місцевої громади?" в межах Конкурсу прикладних досліджень із соціально-економічної тематики.
 
Журнал "Музейний простір" став партнером VIII молодіжного конкурсу "Новітній інтелект України" і взяв під свій патронат конкурсну тему "Що може перетворити вітчизняні музеї у центри активності місцевої громади?" в межах Конкурсу прикладних досліджень із соціально-економічної тематики.
Вибір такого формату співпраці обумовлений тим, що Український центр розвитку музейної справи вже кілька років працює над проблемою активізації музейного середовища щодо вирішення суспільних проблем  та перетворення самих музеїв у центри дозвілля, центри культури та активності місцевої громади. Цій темі був присвячений не один семінар, організований УЦРМС, в рамках теми спільно з Польським інститутом у Києві в 2012 р. було проведено конкурс проектів «Музеєфікація історичного середовища та культури повсякденності».
Враховуючи наш досвід та те, що Аналітична агенція "Українська марка" та конкурс "Новітній інтелект України" вже 6 років поспіль гуртують навколо себе активну мислячу молодь, нам стало цікаво, які шляхи вирішення проблеми, конкретні приклади та теоретичні узагальнення можуть запропонувати молоді люди, які з часом можуть стати у керма держави, а сьогодні є активними діячами різноманітних молодіжних громадських організацій та студентсько-учнівських колективів.
 
Отже, Конкурс прикладних досліджень в рамках соціально-економічної тематики в рамках Конкурсу "Новітній інтелект України" проводиться серед молодих дослідників, вік яких не перевищує 35 років:
Перша вікова категорія – учні старших класів шкіл, ліцеїв, гімназій.
Друга вікова категорія – студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.
Третя вікова категорія – аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років.
 
Для участі у конкурсі потрібно підготувати конкурсну роботу на тему "Що може перетворити вітчизняні музеї у центри активності місцевої громади?".
Вимоги до конкурсної роботи: Робота повинна бути написана державною мовою обсягом не більше 12 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14 розмір, інтервал між рядками – 1,5).
Критерії оцінювання робіт: (1) Логіка та повнота викладу матеріалу. (2) Самостійність проведеного дослідження. (3) Оригінальність, креативність та новизна роботи. (4) Обґрунтованість та практичність висновків й пропозицій.
 
Конкурс прикладних досліджень проводиться у два етапи:
Перший етап – підведення підсумків конкурсу на регіональному рівні, яке відбудеться протягом лютого-березня 2014 р.
Другий етап – підведення підсумків конкурсу на національному рівні, яке відбудеться у квітні 2014 р.
 
Запрошуємо всіх бажаючих (музейних працівників, учасників дитячих та молодіжних студій при музеї) долучитися до участі в конкурсі.
Більш детальна інформація по інших номінаціях - на сайті конкурсу "Новітній інтелект України".
Консультації за тел.: (050) 955 55 27, (067) 495 54 27; e-mail: [email protected]
За додатковою інформацією та новинами конкурсу слідкуйте на сайті www.novi.org.ua
Додав: volyn-museum |
Переглядів: 1027
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]