Головна » Дошка оголошень » Музейникам
Мінкульт приймає заявки на проведення культурно-мистецьких заходів у 2016 році
19.01.2016

   Міністерство культури України продовжує прийом документів на проведення культурно-мистецьких заходів для розгляду Експертною радою Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки з метою їх включення до Плану роботи Мінкультури на 2016 рік.

   Документи (лист-звернення, заявка та кошторис витрат) до Мінкультури можуть подавати місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, національні творчі спілки та їх регіональні осередки, підприємства, установи, організації та їх об’єднання незалежно від форм власності та підпорядкування, а також професійні творчі працівники, які здійснюють діяльність у сферах культури та мистецтв.

   Документи приймаються не пізніше як за 30 днів до початку кварталу, на який припадає запланована дата проведення заходу. Для заходів, запланована дата проведення яких припадала на лютий-березень 2016 року документи приймалися до 15 січня 2016 року.

   Документи подаються у паперовому вигляді за адресою 01601, м. Київ, вул. Івана Франка, 19 Міністерство культури України та електронною поштою: [email protected]. Телефон для довідок: 044-234-79-11.

ДОКУМЕНТИ:

Положення

про Експертну раду Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки

Персональний склад

Експертної ради Міністерства культури України з відбору культурно-мистецьких проектів для надання державної фінансової підтримки

Форма заявки на проведення культурно-мистецьких заходів у 2016 році

Форма розрахункового кошторису витрат

Додав: volyn-museum |
Переглядів: 865
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]