Головна » Статті » Рокинівський музей історії сільського господарства Волині-скансен

У категорії матеріалів: 4
Показано матеріалів: 1-4


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

   На сьогодні в Україні і за її межами не всі розуміють і можуть пояснити: чому головне свято Весни має три назви – Великдень, Пасха або Воскресіння Христове? Для більшості людей байдуже її суть і зміст, аби була добра чарка та свіжа шкварка. Проте, ці свята абсолютно різні, як за часом виникнення, так і за своєю суттю і обрядовістю. Давайте повернемося до витоків історії, такої, яка була, якою жили наші пращури.

Рокинівський музей історії сільського господарства Волині-скансен | Переглядів: 661 | Додав: volyn-museum | Дата: 28.03.2016 | Коментарі (0)

    Одними з найбільших зібрань пам’яток з історії народної архітектури, культури та побуту українців є етнографічні музеї просто неба – скансени, які останнім часом все виразніше перетворюються на осередки дослідження та популяризації матеріальних і духовних цінностей традиційної культури українського народу.

   Під такою назвою проходила ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція на базі Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району...

    Ми зупинимось на конкретній справі, як музейні працівники можуть захистити свою продукцію, свій авторський твір, своє інтелектуальне право. Музей зробити, відкрити експозицію – це в десять разів важче, ніж написати книгу, монографію чи дисертацію.