Головна » Дошка оголошень » Музейникам
ProMuseum: відеозапис лекції Людмили Савченко „Літературний музей у сучасному контексті”.
18.06.2013
5 червня 2013 року стартувала освітня програма в межах проекту розвитку музейної галузі «ProMuseum» (2013-2014), яку реалізує ГО «Український центр розвитку музейної справи» за підтримки Open Society Institute, МФ «Відродження», МБФ «Україна 3000».
Головна місія проекту «ProMuseum» – підвищення кваліфікації музейних працівників, розбудова та підтримка професійних музейних мереж в Україні. В межах проекту передбачається реалізація освітньої програми (лекції та семінари), підготовка музейних викладачів-тренерів, невеликої грантової програми на створення музейних проектів, видавничої діяльності, маркетингових досліджень для музеїв та розробка нормативно-законодавчої бази і її лобіювання в органах влади, а також розбудова ресурсного центру як бази для розвитку міцної та впливової мережі музейних працівників.
Відкрила освітню програму «ProMuseum'у» лекція Людмили Савченко – директора Літературного музею ім. Горького у Самарі на тему «Літературний музей у сучасному контексті», відеозапис якої PROSTIR.MUSEUM пропонує Вашій увазі.
Додав: volyn-museum |
Переглядів: 808
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]