Головна » Дошка оголошень » Музейникам
Музейників запрошують на І Національний музейний Форум.
13.12.2012
Протягом останнього року в музейній сфері України відбулась ціла низка важливих зрушень, що можуть стати підґрунтям для формування якісно нової національної музейної політики, спрямованої на подолання системної кризи музейної галузі країни та забезпечення належних умов збереження й популяризації національної культурної спадщини.
Зокрема, в грудні 2011 року за ініціативою Міністерства культури України та Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України розпочався процес аналізу стану національної музейної галузі України. Була організована серія круглих столів за участі представників провідних фахівців музейної справи, директорів та співробітників музейних закладів України різного типу та профілю, представників професійних громадських організацій, благодійних фондів тощо. В рамках широкого професійного обговорення були визначені найбільш актуальні стратегічні проблеми національної музейної галузі та нагальні потреби українських музеїв.
Відповідно до визначених спільно із професійною громадськістю першочергових завдань Міністерство культури України, Інститут стратегічних досліджень та Український центр культурних досліджень розробили засади та ініціювали проведення першого за 20 років системного моніторингу стану музейної галузі в Україні, розпочали процедуру підготовки Державної цільової національно-культурної програми розвитку музейної справи на період до 2018 року.
Також, на виконання пропозицій, що неодноразово висловлювалися представниками музейної спільноти України, було прийнято рішення про організацію на високому державному рівні 28 лютого 2013 року І Національного музейного форуму.
Головною метою Форуму є широке обговорення результатів спільної роботи протягом 2012 року та визначення пріоритетів національної музейної політики у найближчій та середньостроковій перспективі. Музейний форум позиціонується як важливий інструмент у налагоджені ефективного діалогу державних органів влади із професійною музейною громадськістю.
У зв’язку із цим просимо Вас повідомити про можливість вашої участі (прізвища учасників, посади та контактну інформацію) в роботі І Національного музейного форуму, що відбудеться 28 лютого 2013 року в Києві (точне місце проведення Форуму будуть повідомленні додатково офіційним запрошенням).
Також просимо вас надсилати пропозиції щодо програми роботи І Національного музейного форуму. Пропозиції щодо програми та підтвердження участі просимо надсилати до 20 січня 2013 року.
Організатори: Міністерство культури України, Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України, Український центр культурних досліджень.
 
Контактна інформація:
Тел./факс: +38044 390 82 64
 
Додав: volyn-museum |
Переглядів: 819
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]