Головна » Дошка оголошень » Конференції
Інформаційний лист конференції «Реформація та поширення протестантизму на Волині» (уточнено дату проведення)
27.04.2017

Луцький національний технічний університет та
Волинський обласний міжконфесійний оргкомітет
з відзначення 500-річчя Реформації

за підтримки та у співпраці з Волинською обласною державною адміністрацією, з Волинською обласною організацією НСКУ, Волинським краєзнавчим музеєм, Центром українсько-німецьких досліджень Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара, Інститутом культури та історії німців Північно-Східної Європи (Люнебург, ФРН), Ґеттінґенським дослідницьким центром (Ґеттінґен, ФРН), Історичним товариством «Волинь» (Вюрцбург, ФРН), Інститутом теології та історії (Бонн, ФРН) планує проведення 19-20 жовтня 2017 року у м. Луцьку Міжнародної науково-практичної конференції «Реформація та поширення протестантизму на Волині», присвяченої 500-літтю Реформації.

Під час конференції пропонується обговорення таких аспектів теми:

– Реформація та її вплив на соціально-економічне, культурно-освітнє та церковно-релігійне життя України і Волині;
– джерела та історіографія історії протестантизму на Волині;
– розповсюдження перших протестантських ідей та розвиток раннього протестантизму на Волині у ХVIXVII ст.;
– колонізаційні процеси та поява нових протестантських течій на Волині у кінці XVIIІ – ХІХ ст.;
– поширення пізнього протестантизму на Волині (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.);
– протестантські церкви на Волині у міжвоєнний період та роки Другої світової війни;
– становище протестантських конфесій на Волині у радянський період;
– протестанти Волині в умовах незалежної України;
– видатні постаті в історії протестантської церкви на Волині.

У зв’язку з тим, що збірник матеріалів конференції планується видати до початку її роботи, Оргкомітет просить надіслати заявки і тексти статей до 15 червня 2017 р.

Вимоги до оформлення статті: обсяг – до 0,5 друкованого аркуша, текстовий редактор Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, розмір шрифта – 14; інтервал – 1,5, абзац – 1,25, всі поля – 2 см, вирівнювання тексту за шириною сторінки. Текст повинен бути без примусових переносів.

Структура статті: у верхньому лівому кутку аркуша вказується УДК. У наступному рядку справа курсивом зазначається прізвище, ім’я, по батькові автора, місце роботи. Нижче ПРОПИСНИМИ літерами жирним шрифтом по центру сторінки друкується назва статті. Після цього подається основний текст. В кінці статті подається список джерел та літератури в алфавітному порядку, оформлений згідно з вимогами ВАК України (Бюлетень ВАК України. — 2009. — №5. — С. 26-30). Посилання на джерела та літературу наводяться в тексті у квадратних дужках [5, арк.16; 10, с.8;].

Робочі мови конференції: українська, німецька, російська, англійська.

Відбір учасників конференції буде проводитись Оргкомітетом на основі поданих заявок і текстів статей. Учасники, відібрані для участі в роботі конференції, отримають запрошення. Доповіді тих, хто не буде брати безпосередньої участі у роботі конференції, також будуть опубліковані.

Оргкомітет бере на себе витрати на харчування учасників конференції та публікацію збірника її матеріалів. Витрати на проїзд і проживання за рахунок організацій або учасників.

Організаційний внесок становить 100 грн. Кошти надсилати за реквізитами: Луцький національний технічний університет, 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75, р/р 31254202117820, банк ГУДКСУ у Волинській області, МФО 803014 код ЄНДРОПУ 05477296. Призначення платежу: за участь у конференції «Р-500 і Волинь».

Заявки на участь у конференції, статті і копії квитанцій про сплату організаційного внеску в роздрукованому або електронному варіанті з поміткою «Р-500 і Волинь» надсилати на адресу: Україна, 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75, кафедра інженерної педагогіки, психології та українознавства. Факс: 0332/74-61-50. E-mail: ippu@lntu.edu.ua

Координатор проекту кандидат історичних наук, доцент М. П. Костюк.

Консультації зі змістової частини конференції та з організаційних питань – за тими ж адресами, а також за телефонами: 0332/ 74-61-40; +380992031929.

ЗАЯВКА
на участь у Міжнародній науково-практичній конференції
«Реформація та поширення протестантизму на Волині»

Прізвище:
Ім’я:
По батькові:
Повна назва установи:
Посада:
Вчене звання:
Науковий ступінь:
Службова адреса, телефон, E-mail:
Тема доповіді:
Форма участі (очна, заочна):

Додав: volyn-museum |
Переглядів: 461
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]