Головна » 2013 » Вересень » 11 » Завершилося експонування виставки портретів володарів і магнатів Великого князівства Литовського з Волинського краєзнавчого музею у Мінську.
   З 8 травня по 26 серпня 2013 року у Національному художньому музеї Республіки Білорусь експонувалася виставка „Портрети володарів і магнатів Великого князівства Литовського” зі збірок Львівського історичного музею, Львівської національної галереї мистецтв та Волинського краєзнавчого музею (Луцьк). Вона стала одною з яскравих культурних подій Республіки Білорусь і користувалася великим успіхом у жителів та гостей Мінська. Про це йдеться у листах подяки директору Волинського краєзнавчого музею Анатолію Силюку від Національного художнього музею Республіки Білорусь.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 473 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1