Головна » 2014 » Січень » 11 » Затурці запрошують на музейну коляду.
Затурці запрошують на музейну коляду.
14 січня 2014 року о 14.00 годині в Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбудеться традиційний святковий різдвяно-новорічний захід Музейна Коляда.
Ось уже впродовж трьох років музей гостинно розчиняє двері нашим односельцям, запрошуючи до участі у святковому дійстві. Під час першого заходу для багатьох затурчан та гостей музею справжнім відкриттям стали окремі звичаї та обряди, пов'язані з циклом Різдвяно-новорічних свят, відтвореними учасниками дійств. Минулого року у музеї відбувся огляд співочих колективів села, у виконанні яких звучали колядки і щедрівки, посівальні (новорічні) віншування та йорданські пісні.
Цьогоріч акцент свята зроблено на сценки за творами світової класики (Т.Г.Шевченко, М.В.Гоголь, І.С.Нечуй-Левицький), поряд з якими також звучатимуть коляди і щедрівки у виконанні аматорів сцени, а маленькі хлоп'ята привітають присутніх, засіваючи їх злаками та проказуючи віншування.
Очікуємо багато гостей, адже Різдво, Маланка, Новий рік, Йордан – улюблені свята всіх українців.
Наталя Гатальська,
провідний науковий співробітник иузею
Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 426 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0