Головна » 2014 » December » 23 » Запрошують на Перші Волинські обласні краєзнавчі читання, присвячені пам’яті Григорія Гуртового.

Волинський краєзнавчий музей спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України і Торчинським історичним музеєм імені Г.Гуртового проводять І Волинські обласні краєзнавчі читання, присвячені пам’яті Григорія Гуртового (програма тут), які відбудуться 26 грудня 2014 року на базі Торчинського народного історичного музею.

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 779 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3