Головна » 2015 » October » 19 » Запрошують на конференцію, присвячену 1000-річчю пам’яті князя Володимира Великого та 860-й річниці початку будівництва Успенського собору

23 жовтня 2015 року в м.Володимирі-Волинському відбудеться 54-та Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Місто Володимир-Волинський та Побужжя у світовій та українській історії. Успенський собор в історії міста Володимира-Волинського та України, присвячена 1000-річчю пам’яті київського князя Володимира Великого та 860-й річниці початку будівництва Успенського собору. Програма конференції тут.

Організатори конференції:

Управління культури Волинської обласної державної адміністрації

Володимир-Волинська міська рада

Відділ культури і туризму виконавчого комітету

Адміністрація Державного історико-культурного заповідника „Стародавній Володимир”

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

Волинський краєзнавчий музей

Замостьський музей в м. Замость Республіки Польща

Володимир-Волинський історичний музей

Державний архів Волинської област

Волинська обласна організація Національної спілки краєзнавців України

Початок конференції о 11.00 год. в приміщенні культурно-мистецького центру по вул. Князя Василька, 4.

Про участь у конференції просять повідомити Адміністрацію Державного історико-культурного заповідника „Стародавній Володимир” до 20.10.2015 р.

Від’їзд з Луцька о 8.00 год. від Волинського краєзнавчого музею.

Оргкомітет

Для довідок: тел. (03322) 24-25-91, (03342) 3-89-89,

електронна адреса [email protected], [email protected]

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 855 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7